Zalman ZM700-TXII Rev.1 MegaMax 700W V2 -
Záruka 62 let
Značka: Zalman
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 62 let
Produktový kód: ZM700-TXII Rev.1
napájecí zdroj 700 W 20+4 pin ATX • Celkový příkon: 700 W • Vstupní střídavé napětí: 200 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 55 cm • Délka napájecího kabelu SATA: 480 mm • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS • Průměr větráku: 12 cm • Šířka: 150 mm • Hloubka: 140 mm • Výška: 86 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
napájecí zdroj 700 W 20+4 pin ATX
• Celkový příkon: 700 W
• Vstupní střídavé napětí: 200 - 240 V
• Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
• Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
• Délka napájecího kabelu základní desky: 55 cm
• Délka napájecího kabelu SATA: 480 mm
• Účel: PC
• Formát PSU: ATX
• Certifikace 80PLUS: 80 PLUS
• Průměr větráku: 12 cm
• Šířka: 150 mm
• Hloubka: 140 mm
• Výška: 86 mm