Chieftec GPS-700A8 700W, 12cm fan, akt.PFC -
Značka: Chieftec
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: GPS-700A8
Smart zdroj 700 W 20+4 pin ATX PS/2 Čierna • Celkový príkon: 700 W, Vstupné striedavé napätie: 230 V, Typ Power Factor Correction (PFC): Aktívny • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Typ kabeláže: Nemodulárny • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): PS/2 • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 12 cm • Šírka: 150 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 87 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Příkon
Vstupní střídavé napětí: 230 V
Celkový příkon: 700 W
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Efektivita: 80%
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 2,5 A
Faktor síly: 0,9
Maximální výstupní proud (+5 V): 22 A
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 22 A
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 12,5 W
Prvky ochrany napájení: Zkrat
Maximální výstupní proud (+12V1): 54 A
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Vzhled
Typ chlazení: Aktivní
Barva: Černá
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Průměr větráku: 12 cm
Hmotnost a rozměry
Hmotnost: 1,62 kg
Výška: 87 mm
Šířka: 150 mm
Hloubka: 140 mm
Možnosti připojení
Napájecí konektor disketové mechaniky: 1
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 2
EPS napájecí konektor (8pin): Ano
Typ kabeláže: Nemodulární
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 2
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX