Chieftec CPX-750FC / 750W/ ATX3.0 / 120mm fan / akt. PFC / modulární kabeláž / 80PLUS Gold -
Značka: Chieftec
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: CPX-750FC
Atmos zdroj 750 W 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 750 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 60 cm, Dĺžka napájacieho SATA kábla: 550,650,750 mm • Účel: PC/server, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Gold • Farba: Čierna, Priemer ventilátora: 12 cm • Šírka: 150 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 86 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Příkon
Maximální výstupní proud (+12 V): 62,5 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 3 A
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz
Celkový příkon: 750 W
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 20 A
Maximální výstupní proud (+5 V): 20 A
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Vzhled
Bezpečnostní spínač: Ano
Umístění větráku: Vršek
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Průměr větráku: 12 cm
Typ chlazení: Aktivní
Barva: Černá
Hmotnost a rozměry
Výška: 86 mm
Hloubka: 140 mm
Šířka: 150 mm
Hmotnost: 1,49 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení: 3,02 kg
Možnosti připojení
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky): 2
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 4
Délka periferního (Molex) kabelu: 550 mm
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX