Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma

U nás je doprava za všetkých okolností zdarma. Je jedno, či objednávate puzdro na telefón alebo obrovskú televízii. Vážime si každej objednávky rovnako. Vždy zaplatíte len cenu tovaru.


Všetko skladom

V Apollo's sa môžete spoľahnúť že ponúkame len tovar, ktorý je naozaj skladom. Ak sa u produktu zobrazuje zelená informácia, že je skladom, potom to znamená, že ho naozaj môžeme ihneď odoslať. 

Kedy svoj tovar obdržíte?

U bežných balíkových zásielok (prepravovaných službami DPD a GLS) sa v súčasnej dobe darí 95% zásielok doručiť v lehote 1-2 pracovných dní po odovzdaní prepravnej službe.
Ak objednávate rozmernejšie tovar (napr. veľkú televíziu, rozmerný domáci spotrebič, atď.), ktoré nemožno zaslať bežnou balíkovou zásielkou, využívame prepravca Geis, GebrüderWeiss a Schenker. Tu je doba doručenia závislá na konkrétnej lokalite a zvyčajne robí 2-3 pracovné dni od objednania.

My robíme všetko pre to, aby sa každá zásielka dostala k svojmu adresátovi v najkratšej možnej dobe a prispievame k tomu tým, že zo skladu tovar expedujeme pokiaľ možno okamžite. Prosíme vás však o pochopenie, že možnosti prepravných služieb môžu byť niekedy limitované dopravné, poveternostné či kapacitné situácií, za ktoré nemôžeme ručiť.