Chieftec GPS-400A8 400 W 20+4 pin ATX -
Značka: Chieftec
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: GPS-400A8
napájací zdroj • Celkový príkon: 400 W • Vstupné striedavé napätie: 230 V • Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Farba: Čierna • Priemer vetráka: 12 cm • Šírka: 150 mm • Hĺbka: 140 mm • Výška: 87 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
napájací zdroj
• Celkový príkon: 400 W
• Vstupné striedavé napätie: 230 V
• Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz
• Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX
• Účel: PC
• Formát PSU: ATX
• Farba: Čierna
• Priemer vetráka: 12 cm
• Šírka: 150 mm
• Hĺbka: 140 mm
• Výška: 87 mm