Zasilacz MegaMax 500W V2 80+ STD EU ZM500-TXII -
Záruka 3 roky
Značka: Zalman
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: ZM500-TXII
zdroj 500 W 20+4 pin ATX Čierna • Celkový príkon: 500 W, Vstupné striedavé napätie: 200 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Typ kabeláže: Nemodulárny • Typ ložiska: HDB • Farba: Čierna, Priemer ventilátora: 12 cm • Šírka: 150 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 86 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
zdroj 500 W 20+4 pin ATX Čierna
• Celkový príkon: 500 W, Vstupné striedavé napätie: 200 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz
• Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Typ kabeláže: Nemodulárny
• Typ ložiska: HDB
• Farba: Čierna, Priemer ventilátora: 12 cm
• Šírka: 150 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 86 mm