Zalman MegaMax Zalman ZM800-TXII -
Značka: Zalman
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: ZM800-TXII
zdroj 800 W ATX Čierna • Celkový príkon: 800 W, Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Typ kabeláže: Nemodulárny • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 12 cm • Šírka: 150 mm, Hĺbka: 140 mm, Výška: 86 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%