Menič napätia Carspa CAR600U-122 12V / 230V + USB 600W, modifikovaná sinus -
Značka:
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: CAR600U-122
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Vlastnosti produktu:
· Kompaktný, ľahký a vysoko účinná konštrukcia krytu
· Je navrhnutý tak, aby poskytoval kvalitný výkon, jednoduché použitie a spoľahlivosť
· Upozornenie pri nízkej kapacite batérie
· Vypnutie pri preťažení
- DC konektor a káble pre cigaretovú zástrčku v autách
- Funkcia automatického reštartu
Funkcia ochrany:
· Nízke napätie: alarm a vypnutie
· Ochrana proti prepätiu
· Ochrana proti preťaženiu
· Teplotná ochrana
· Ochrana proti skratu
· Ochrana proti prepólovaniu
· Hladký štart
· Auto.reset
· Uzemnenie ochrany
Technické parametre:
- Rozmery: 235×102×55.5mm (DxŠxV)
- Váha: 835 g
- USB-ÁNO (5V500mA)
- 12V/230V
- Výstup 600W trvalo, 1200W špička