Carspa UPS600-12 - menič napätia 12V / 230V 600W -
Značka:
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UPS600-122
Menič napätia 12V/230V; výstup 600W trvalo, 1200W špička; s nabíjačkou 12V/10A
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
• Menič napätia 12V/230V
• výstup 600W trvalo, 1200W špička
• s nabíjačkou 12V/10A
• funkcia UPS
Vlastnosti produktu:
· České zásuvky
· Ultra-rýchly prenos Relé: <8 ms
· L.I.T: Nízka interferencia technológie
· Automatické 3 fázové dobíjanie internej nabíjačky batérií
· USB port: 5V 500mA
· Rozhodnite sa pre svoju vlastnú AC dobu zálohovania výberom rôznych batérií!
Funkcia ochrany:
· Nízke napätie: alarm a vypnutie
· Ochrana proti prepätiu
· Ochrana proti preťaženiu
· Teplotná ochrana
· Ochrana proti skratu
· Ochrana proti prepólovaniu
· Mäkký štart
· Auto.reset
· Uzemnenie ochrany
Technické parametre:
-Rozmery: 330 x 150 x 58mm
-Váha: 2,1 kg
-USB-ÁNO
-12V/230V