MHpower MPU-700-12 12V/230V, 700W, UPS -
Značka: HP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: MPU-700-12
Záložný zdroj a menič napätia MHPower MPU-700-12 je ideálny na dlhodobé zálohovanie. •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
MHPower MPU-700-12, UPS, 700W, čistá sínusová, 12V
Vlastnosti :
Technické parametre:
Maximálny menovitý výkon: 700 W
Maximálny výkon: 1000VA
Napätie batérie 12 V
Nabíjací prúd 10 A
Nabíjacie napätie: 13,8 V +/- 0,5 V
Vstupná frekvencia striedavého prúdu: 45 Hz ~ 65 Hz
Rozsah výstupného napätia regulátora AVR: Z domácej siete 204 - 240 V, striedač 230 V (+ - 3%)
Frekvencia výstupného napätia UPS 50 Hz (+ - 0,5 Hz)
Ochrana proti preťaženiu (sieťové napájanie).
Fyzikálne vlastnosti:
Prevádzková vlhkosť 10 % RH ~ 90 % RH
Prevádzková teplota 0 ~ 40 °C
Rozmery výrobku: 350 mm x 145 mm x 210 mm
410 mm x 195 mm x 270 mm
Hmotnosť výrobku: 6,6 kg
Hmotnosť prepravného balenia: 0,5 kg
Celková hmotnosť: 7,1 kg
Farba: čierna
Popis produktu: Čierna farba, čierna farba, čierna farba, čierna farba, čierna farba:
Maximálny trvalý výkon 700 W
Integrovaná nabíjačka s maximálnym prúdom 10 A
Robustná celokovová konštrukcia
Externé káble na pripojenie batérie s dĺžkou 0,8 m
Automatické prepnutie pri výpadku siete, automatické dobíjanie externej batérie
Pre 12V externú batériu 50-150Ah
Kompaktné rozmery
POZOR! Záložný zdroj napájania (UPS) funguje len po pripojení k externej batérii. Nemal by sa používať bez pripojenej batérie. Po pripojení batérie zapojte hlavný napájací kábel do sieťovej zásuvky (230 V, 50 Hz) s uzemnením. Na zadnú stranu napájacieho zdroja pripojte zariadenie, ktoré chcete prevádzkovať počas výpadku elektrického prúdu. Postupujte v nasledujúcom poradí: pripojte batériu, pripojte hlavný napájací zdroj a potom pripojte spotrebič(e) k záložnému zdroju (UPS). Ak chcete zapnúť alebo vypnúť záťaž(e) striedavého prúdu (zásuvky spotrebiča), stlačte a podržte tlačidlo napájania (ON/OFF) približne 2 sekundy.
Príklady času používania a zálohovania, vek batérie do dvoch rokov. :
Približný čas zálohovania pri spotrebe 100 W:
záložný zdroj napájania (UPS) s kapacitou batérie 65 Ah bude v prevádzke 6,5 hodiny.
záložný zdroj napájania (UPS) s batériou 120 Ah bude v prevádzke 12 hodín.
záložný zdroj napájania (UPS) s batériou s kapacitou 150 Ah bude v prevádzke 15 hodín.
Približný čas zálohovania pri spotrebe 200 W:
záložný zdroj (UPS) s batériou 65 Ah bude v prevádzke 3,25 hodiny.
záložný zdroj (UPS) s batériou 120 Ah bude v prevádzke 6 hodín.
záložný zdroj (UPS) s batériou 150 Ah bude v prevádzke 7,5 hodiny.
Približný čas zálohovania pri spotrebe 300 W: