Carspa UPS1000-12 menič napätia 12V / 230V 1000W -
Značka:
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UPS1000-122
Menič napätia 12V/230V; výstup 1000W trvalo, 2000W špička; s nabíjačkou 12V/10A
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
• Menič napätia 12V/230V
• výstup 1000W trvalo, 2000W špička
• s nabíjačkou 12V/10A
• funkcia UPS
Vlastnosti produktu:
· Ultra-rýchly prenos Relé: zníženie doby prenosu
· L.I.T: Nízka interferencia technológie
· Automatické 3 fázy internej nabíjačky batérií
· Doba prenosu: <10 ms
· Rozhodnite sa pre svoju vlastnú AC dobu zálohovania výberom rôznych batérií!
Funkcia ochrany:
· Nízke napätie: alarm a vypnutie
· Ochrana proti prepätiu
· Ochrana proti preťaženiu
· Teplotná ochrana
· Ochrana proti skratu
· Ochrana proti prepólovaniu
· Hladký štart
· Auto.reset
· Uzemnenie ochrany
Technické parametre:
-Rozmery: 310 x 210 x 65 mm
-Váha: 2,8 kg
-12V/230V