DELL PC Slim ECS1250/180W/I5-14400/16GB/1TB SSD/Intel UHD/WLAN/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y PS NBD -
TOP
PONUKA
Záruka 3 roky
Záruka: 3 roky
Produktový kód: VN4W2
Procesor: Intel Core i5-14400 (6 cores); Paměť: 16GB (1x 16GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB]; Operační systém: Win 11 Pro MUI
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Technické parametry
Procesor: Intel Core i5-14400 (6 cores)
Paměť: 16GB (1x 16GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB]
Operační systém: Win 11 Pro MUI
Kapacita disku: 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive
Barva: Černá
Zdroj: 180 W
Rozměry a hmotnost
Rozměry: Výška: 303,50 mm, Šířka: 95,00 mm, Hloubka: 293,00 mm