DELL PC Slim ECS1250/180W/i3-14100/8GB/512GB SSD/Intel UHD/WLAN/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y PS NBD -
Záruka 3 roky
Značka: DELL
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 6T6WV
Procesor: Intel Core i3-14100 (4cores); Paměť: 8GB (1x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB]; Operační systém: Win 11 Pro MUI
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Dell Slim Desktop ECS1250
Technické parametry
Procesor: Intel Core i3-14100 (4cores)
Paměť: 8GB (1x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB]
Operační systém: Win 11 Pro MUI
Kapacita disku: 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Připojení: MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card
Barva: Černá
Zdroj: 180 W
Výbava a příslušenství
Klávesnice: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black
Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black
vPro: System Driver for Windows
Konektivita
Vpředu:
•2x USB 2.0 (480 Mb/s)
•1x 3.2 1. generace (5 Gb/s)
•1x USB 3.2 Type-C 1. generace (5 Gb/s)
Vzadu:
•2x USB 2.0 (480 Mb/s) s funkcí Smart Power-On
•2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)
•1x DisplayPort 1.4a
•1x HDMI 2.1
•1x na kartu SD (optional)
•1x Serial port (optional)
Optional porty jsou pouze při individuální konfiguraci, případně se dají separátně dokoupit.
Sloty
•1x M.2 2230 pro kombinovanou kartu s technologií Wi-Fi a Bluetooth
•1x M.2 2230/2280 pro disk SSD,
•1x SATA 3.0 pro 3,5palcový pevný disk
•1x PCIe x16 poloviční výšky
•2x PCIe x1 poloviční výšky
•1x slot bezpečnostního kabelu Kensington
•1x slot na kroužek pro visací zámek
Rozměry a hmotnost
Rozměry: Výška: 303,50 mm, Šířka: 95,00 mm, Hloubka: 293,00 mm