DELL PC Slim ECS1250/180W/I5-14400/8GB/512GB SSD/Intel UHD/WLAN/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y PS NBD -
Záruka 3 roky
Záruka: 3 roky
Produktový kód: D9CKM
Procesor: Intel Core i5-14400 (6 cores); Paměť: 8GB (1x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB]; Operační systém: Win 11 Pro MUI
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Technické parametry
Procesor: Intel Core i5-14400 (6 cores)
Paměť: 8GB (1x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB]
Operační systém: Win 11 Pro MUI
Kapacita disku: 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive
Barva: Černá
Zdroj: 180 W
Rozměry a hmotnost
Rozměry: Výška: 303,50 mm, Šířka: 95,00 mm, Hloubka: 293,00 mm