Záruka 3 roky
DELL PC Pro Tower QCT1255/180W/AMD Ryzen 7 Pro 8700G/16GB/512GB SSD/Integrated/DVD RW/Kb/Mouse/W11 P
Značka: DELL
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 6CHTH
Procesor: AMD Ryzen 7 PRO 8700GE (8 jader, 16 vláken, 3,6/5,1 GHz, 16 MB cache); Paměť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB]; Operační systém: Windows 11 Pro
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Dell Pro Tower QCT1255
Technické parametry
Procesor: AMD Ryzen 7 PRO 8700GE (8 jader, 16 vláken, 3,6/5,1 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB]
Operační systém: Windows 11 Pro
Kapacita disku: 512GB SSD TLC
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M Graphics
Připojení: No Wireless LAN Card
Barva: Černá
Zdroj: 180 W, Bronze
Výbava a příslušenství
Klávesnice: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black
Myš: Dell Wired Mouse - MS116 - Black
vPro: ne
Mechanika: 8x DVD+/-RW/RAM 9.5mm Slimline Optical Disk Drive
Konektivita
Vpředu:
•2x USB 2.0 (480 Mbps) with PowerShare ports
•1x USB 3.2 Gen 2x1 (5 Gbps) Type-C® port
•1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port
•1x universal audio port
Vzadu:
•2x USB 2.0 (480 Mbps) ports
•2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports
•1x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port
•1x HDMI 2.1 (TMDS) port
•1x DisplayPort™ 1.4a (HBR3) port
•1x VGA (optional)
•1x HDMI 2.1 (FRL) (optional)
•1x DisplayPort 1.4a (HBR3) (optional)
•2x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) (optional)
•1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® with DisplayPort™ Alt Mode port (optional)
•1x serial port (optional)
Optional porty jsou pouze při individuální konfiguraci, případně se dají separátně dokoupit.
Sloty
•1x M.2 2230 pro kombinovanou kartu s technologií Wi-Fi a Bluetooth
•1x M.2 2230/2280 pro disk SSD
•1x SATA 3.0 pro 3,5" pevný disk
•1x SATA 3.0 pro 3,5" pevný disk nebo tenkou optickou jednotku
•1x PCIe x16 plné výšky
•2x PCIe x1 plné výšky
Rozměry a hmotnost
Rozměry: Výška: 324,30 mm, Šířka: 154,00 mm, Hloubka: 293,00 mm