Záruka 3 roky
DELL PC Pro Slim QCS1255/180W/TPM/AMD Ryzen 5 8600G/16GB/512GB SSD/Integrated/WLAN/Kb/Mouse/W11 Pro/
Značka: DELL
Dostupnosť: nie je skladom
Záruka: 3 roky
Produktový kód: F6GFW
Procesor: AMD Ryzen 5 8600G (6 jader, 12 vláken, 4,3/5,0 GHz, 16 MB cache); Paměť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB]; Operační systém: Windows 11 Pro
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Dell Pro Slim QCS1255
Technické parametry
Procesor: AMD Ryzen 5 8600G (6 jader, 12 vláken, 4,3/5,0 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximální konfigurace 64 GB]
Operační systém: Windows 11 Pro
Kapacita disku: 512GB SSD
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 760M
Barva: Černá
Zdroj: 180W, Bronze
Výbava a příslušenství
Klávesnice: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black
Myš: Dell Wired Mouse - MS116 - Black
vPro: ne
Konektivita
Vpředu:
•2x USB 2.0 (480 Mbps) ports
•1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port
•1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C® port
•1x global headset port
•1x Slim optical drive (optional)
Vzadu:
•2x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower On
•2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports
•1x DisplayPort 1.4a (HBR3) port
•1x HDMI 2.1 (TMDS) port
•1x Power-cord connector port
•1x RJ45 ethernet port (1 Gbps)
•1x VGA port (optional)
•1x HDMI 2.1 (FRL) port (optional)
•1x DisplayPort 1.4a (HBR3) port (optional)
•1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port with DisplayPort (optional)
•2x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports (optional)
•1x Serial port (optional)
Optional porty jsou pouze při individuální konfiguraci, případně se dají separátně dokoupit.
Sloty
•2x half-height Gen3 PCIe x1 slots
•1x half-height Gen4 PCIe x16 slot
•1x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card
•1x M.2 2230/2280 slot for solid state drive
•1x SATA 3.0 slot for 3.5-inch hard-disk drive
•1x SATA 3.0 slot for slimline optical drive
•1x Security-cable slot (for a Kensington lock)
•1x padlock ring
Rozměry a hmotnost
Rozměry: Výška: 303,50 mm, Šířka: 95,00 mm, Hloubka: 293,00 mm