Uniview IPC9312LFW-AF28-2X4, 2,8- 2mm -
Záruka 3 roky
Značka: Uniview
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: IPC9312LFW-AF28-2X4
IP kamera vonkajšia • skladá sa z dvoch kamier - fixná panoramatická s 2 Mpix rozlíšením a 2Mpix otočná s varifokálnym motorizovaným objektívom (1920 x 1080 • 25 fps) s ohniskovou vzdialenosťou 2.8 - 12mm • Ponúka IR prísvit na vzdialenosť až 50 m / biele svetlo až 10 m • krytie v štandarde IP66 • Rozhranie: 1 x 10/100 Mbps LAN s podporou PoE • mikrofón • reproduktor • slot pre microSD kartu (až 256 GB) • napájanie možné aj cez DC vstup.
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Zostava dvoch kamier: UNIVIEW IPC9312LFW-AF28-2X4
Výkonná zostava dvoch kamier, z ktorých jedna je fixná s 2Mpix rozlíšením, 2.8mm objektívom a druhá tiež s 2Mpix rozlíšením ale už s pokročilým varifokálnym motorizovaným objektívom (1920 x 1080, 25 fps) s ohniskovou vzdialenosťou 2.8 - 12mm a 1/2. p>
Hlavné prednosti
S vysokým rozlíšením
  • S LED / IR prísvitom
  • Vhodné do vonkajšieho prostredia
  • Umiestnenie na stenu / stenu
  • Kamera podporuje napájanie prostredníctvom 12V DC adaptéra, k dispozícii je tiež PoE 802.3at technológia. Práve vďaka tomu je implementácia kamery do vášho dohľadového systému veľmi jednoduchá. Nie je k nej totiž nutné viesť separátny napájací kábel, čo znižuje náklady a skracuje čas na jej inštaláciu.
    Kompresia Ultra 265 prináša zákazníkom veľké výhody
    Kľúčové vlastnosti
    • Zostava dvoch kamier - fixná panoramatická s 2 Mpix rozlíšením a 2Mpix otočná s varifokálnym motorizovaným objektívom (1920 x 1080, 25 fps; s ohniskovou vzdialenosťou 2.8 - 12mm)