Uniview IPC3615LE-ADF28K-H -
Záruka 3 roky
Uniview IPC3615LE-ADF28K-H
Uniview IPC3615LE-ADF28K-H
Značka: Uniview
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: IPC3615LE-ADF28K-H
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Venkovní IP kamera, rozlišení 2880×1620 (5 Mpix), až 25 sn/s, H.265, obj. 2,8 mm (110°), PoE, IR 30m, Mic., WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo, Překročení čáry, Human Body Detection I, Micro SDXC, venkovní (IP67), přepěťová ochrana 4kV
Klíčové vlastnosti:
•Venkovní trojosá IP kamera typu turret s technologií Easystar
•5MPx senzor pro videa s rozlišením 2880×1620 při 25 sn/s
•Fixní objektiv 2,8 mm (110°)
•Technologie True WDR 120dB zajistí ideální kontrast ve složitých světelných podmínkách
•Funkce 2D/3D DNR efektivně redukuje šum
•Formáty komprese Ultra 265 a H.265 ušetří místo v úložišti
•Smart IR přísvit s dosahem 30 m k ochraně majetku po celou noc
Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo/jednostopé vozidlo
•Videoanalytické funkce založené na Human Body Detection I v podobě narušení zóny a překročení čáry
•Kryt s vysokou odolností proti vodě a prachu ( IP67)
•Podpora napájení přes Ethernet kabel (PoE)
•Slot pro až 512GB kartu microSD
•Integrace s produkty jiných výrobců díky standardu ONVIF
Uniview IPC3615LE-ADF28K-H je venkovní trojosá turret kamera navržená pro spolehlivý dohled i v náročných světelných podmínkách. Technologie Easystar se stará o perfektní obraz v noční scéně, a díky 5MPx senzoru ( 2880×1620 @ 25 sn/s) zachytíte detailní záznam kdykoli během dne. Fixní objektiv 2,8 mm nabízí široký zorný úhel 110°, který zajistí pokrytí velkého prostoru bez nutnosti doplňkových kamer.
Výkonná redukce šumu a vysoký dynamický rozsah
Inteligentní videoanalýza s Ultra Motion Detection
Spolehlivá konstrukce pro profesionální nasazení
Masivní krytí IP67 odolá vodě i prachu, takže se kamera hodí do jakéhokoli prostředí. Podpora PoE navíc usnadňuje instalaci, protože k napájení i přenosu dat postačí jediný ethernetový kabel, nicméně stále můžete využívat napájení po dvoulince přes 12Vdc. Díky standardu ONVIF je kamera kompatibilní s širokou škálou bezpečnostních systémů a produktů jiných výrobců, což umožňuje snadnou integraci do stávajících řešení. Uniview IPC3615LE-ADF28K-H je tak ideální volbou pro všestranný a profesionální dohled nad vaším majetkem.