| Produktový kód: | IPC2124LE-ADF28KM-H |
Venkovní trojosá IP kamera typu bullet s technologií Easystar pro kvalitní obraz v noční scéně; 4MPx senzor pro videa s rozlišením 2688×1520 při 30 sn/s; Fixní objektiv 2,8 mm ( 97°)
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Venkovní IP kamera, rozlišení 2688×1520 (4 Mpix), až 30 sn/s, H.265, obj. 2,8 mm (97°), PoE, 12Vdc, Mic., Smart IR 50m, WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo, Překročení čáry, Human Body Detection I, Micro SDXC, venkovní (IP67), přepěťová ochrana 4kV
Klíčové vlastnosti:
•Venkovní trojosá IP kamera typu bullet s technologií Easystar pro kvalitní obraz v noční scéně
•4MPx senzor pro videa s rozlišením 2688×1520 při 30 sn/s
•Fixní objektiv 2,8 mm ( 97°)
•Technologie True WDR 120dB zajistí ideální kontrast ve složitých světelných podmínkách
•Funkce 2D/3D DNR efektivně redukuje šum
•Formáty komprese Ultra 265 a H.265 ušetří místo v úložišti
•Smart IR přísvit s dosahem 50 m k ochraně majetku po celou noc
•Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo/jednostopé vozidlo
•Videoanalytické funkce Human Body Detection I a překročení čáry
•Integrovaný mikrofon
•Kryt s vysokou odolností proti vodě a prachu (IP67)
•Podpora napájení přes Ethernet kabel (PoE)
•Slot pro až 512GB kartu microSD
•Integrace s produkty jiných výrobců díky standardu ONVIF
Odolná IP kamera s pokročilou technologií Easystar
Uniview IPC2124LE-ADF28KM-H je venkovní trojosá bullet kamera navržená pro spolehlivý dohled i v náročných světelných podmínkách. Technologie Easystar se stará o perfektní obraz v noční scéně, a díky 4MPx senzoru ( 2688×1520 @ 30 sn/s) zachytíte detailní záznam kdykoli během dne. Fixní objektiv 2,8 mm nabízí široký zorný úhel 97°, který zajistí pokrytí velkého prostoru bez nutnosti doplňkových kamer.
Výkonná redukce šumu a vysoký dynamický rozsah
Inteligentní videoanalýza s Ultra Motion Detection
Spolehlivá konstrukce pro profesionální nasazení
Masivní krytí IP67 odolá vodě i prachu, takže se kamera hodí do jakéhokoli prostředí. Podpora PoE navíc usnadňuje instalaci, protože k napájení i přenosu dat postačí jediný ethernetový kabel, nicméně stále můžete využívat napájení po dvoulince přes 12Vdc. Díky standardu ONVIF je kamera kompatibilní s širokou škálou bezpečnostních systémů a produktů jiných výrobců, což umožňuje snadnou integraci do stávajících řešení. Uniview IPC2124LE-ADF28KM-H je tak ideální volbou pro všestranný a profesionální dohled nad vaším majetkem.