Patriot Memory PSP432G2666KH1 - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Záruka 10 let
Patriot Memory PSP432G2666KH1
Patriot Memory PSP432G2666KH1
Značka: Patriot Memory
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: PSP432G2666KH1
Premium pamäťový modul • Komponent pre: PC/server • Vnútorná pamäť: 32 GB • Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): 2 x 16 GB • Typ vnútornej pamäte: DDR4 • Frekvencia pamäte: 2666 MHz • Formát pamäte: 288-pin DIMM • CAS latencie: 19
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Patriot’s Signature Line DDR4 Non-ECC Unbuffered paměť poskytuje kvalitu, spolehlivost a výkon dnešní potřeby běžných počítačů. Tento 2x16 GB kit je navržen pro provoz na PC4-21300 (2666MHz) CAS 19 a poskytuje lepší celkovou odezvu systému pro použití na náročné aplikace.
Model: Patriot Signature Premium DDR4 32GB (2x16GB)
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 32 GB (2x16 GB)
Frekvence paměti: 2666 MHz
Časování: CL19
Další specifikace:
-Napětí: 1,2 V
-Rozměry: 6 x 133 x 37 mm