Patriot Memory PSD432G26662 - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
TOP
PONUKA
Záruka 10 let
Patriot Memory PSD432G26662
Patriot Memory PSD432G26662
Značka: Patriot Memory
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: PSD432G26662
Pamäťový modul • Kapacita pamäte: 32 GB • Frekvencia pamäte: 2666 MHz • Časovanie: CL19 (19-19-19-43) • Korekcia chýb (ECC): Nie
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 32GB, (1 x 32GB) 2666MHz UDIMM Single
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 32 GB
Frekvence paměti: 2666 MHz
Časování: CL19 (19-19-19-43)
Korekce chyb (ECC): Ne
Napětí: 1,2 V
Rozměry: 3,2 x 133 x 31 mm