Patriot Memory PSD416G320081 16GB - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Záruka 10 let
Patriot Memory PSD416G320081 16GB
Značka: Patriot Memory
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: PSD416G320081
Pamäťový modul 16 GB • Komponent pre: PC/server • Vnútorná pamäť: 16 GB • Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): 1 x 16 GB • Typ vnútornej pamäte: DDR4 • Frekvencia pamäte: 3200 MHz • Formát pamäte: 288-pin DIMM • CAS latencie: 22
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Model: Patriot Signature Line Series DDR4, 16GB (1 x 16GB) 3200MHz Single
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
Časování: CL22 (22-22-22-52)
Korekce chyb (ECC): Ne
Napětí: 1,2 V
Rozměry: 3,2 x 133 x 31 mm