MSI Summit/16 AI Evo A2HMTG-045CZ/U7-255H/16"/2560x1600/T/32GB/1TB/Arc 140T/W11P/Black/3R -
TOP
PONUKA
MSI Summit/16 AI Evo A2HMTG-045CZ/U7-255H/16
Značka: MSI
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9S7-159531-045
2x Thunderbolt 4 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.0); 2x Type-A USB3.2 Gen2Další porty:; 1x HDMI 2.1 (4K @ 60Hz)
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Summit 16 AI Evo A2HMTG-045CZ
Operační systém:
Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 processor 255H with Intel AI Boost (NPU)
Paměť: 32GB
Pevný disk: 1TB M.2-2280 M-KEY
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 16" IPS-Level QHD+(2560x1600) 165Hz Refresh Rate GLARE
Dotyková obrazovka: ano
Grafická karta: Intel Arc graphics
Audio: 2x 2W Hi-Res Audio Ready, DTS Audio Processing
Web kamera: IR FHD type (30fps@1080p) with HDR
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 BE1750, Bluetooth v5.4
Porty USB:
• 2x Thunderbolt 4 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.0)
• 2x Type-A USB3.2 Gen2
Další porty:
• 1x HDMI 2.1 (4K @ 60Hz)
• 1x Micro SD CardReader
• audio 3,5mm jack
Baterie: 82 Whrs
Napájení: 100W