Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+/U5-236V/13,8"/2304x1536/T/16GB/256GB SSD/Arc 130V/W11P/Black/2R
Značka: Microsoft
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: EP2-22152
Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 236V 35 cm (13.8") Dotyková obrazovka 16 GB LPDDR5x-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Čierna • Typ produktu: Laptop, Formát: Vyklápací • Typ procesoru: Intel Core Ultra 5, Model procesoru: 236V • Uhlopriečka displeja: 35 cm (13.8"), Rozlíšenie displeja: 2304 x 1536 px, Dotyková obrazovka • Vnútorná pamäť: 16 GB, Typ vnútornej pamäte: LPDDR5x-SDRAM • Celková kapacita úložiska: 256 GB, Ukladacie médium: SSD • Model integrovanej grafickej karty: Intel Arc Graphics 130V • Poskytovaný OS: Windows 11 Pro • Farba: Čierna • Hmotnosť: 1,35 kg
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 236V 35 cm (13.8") Dotyková obrazovka 16 GB LPDDR5x-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Čierna
• Typ produktu: Laptop, Formát: Vyklápací
• Typ procesoru: Intel Core Ultra 5, Model procesoru: 236V
• Uhlopriečka displeja: 35 cm (13.8"), Rozlíšenie displeja: 2304 x 1536 px, Dotyková obrazovka
• Vnútorná pamäť: 16 GB, Typ vnútornej pamäte: LPDDR5x-SDRAM
• Celková kapacita úložiska: 256 GB, Ukladacie médium: SSD
• Model integrovanej grafickej karty: Intel Arc Graphics 130V