MSI Vector/A16 HX A8WHG-016XCZ/R7-8840HX/16"/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070Ti/bez OS/Gray/2R -
TOP
PONUKA
MSI Vector/A16 HX A8WHG-016XCZ/R7-8840HX/16
Značka: MSI
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9S7-15MM72-016
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
MSI Vector A16 HX A8WHG-016XCZ
• exkluzivní systém chlazení Cooler Boost 5 se 2 ventilátory a 6 trubicemi
• 24zónová herní klávesnice RGB s LED podsvícenými klávesami „WASD“
• Mystic Light
• MSI AI Engine
• Meta Ready
Operační systém: ne (Free DOS)
Procesor: AMD Ryzen 7 8840HX (12 jader, 24 vláken, 2,9/5,1 GHz, 64 MB cache)
Paměť: 2x 16GB DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5-5200 (2/0)
Maximální velikost: 96GB
Pevný disk: 1TB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4x4 SSD
Úložiště: 2x M.2 SSD (NVMe PCIe Gen4)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD Express
Displej: 16” QHD+ (2560x1600) antireflexní IPS, 240Hz, 500 nitů, 3ms (GtoG), 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti, 12GB GDDR7
Audio: 2x 2W, Nahimic 3; mikrofon
Web kamera: IR FHD (30fps@1080p) s 3D Noise Reduction+ (3DNR+)
Polohovací zařízení: Silky Smooth Touchpad
Klávesnice: 24zónová herní RGB s klávesou Copilot a numerickým blokem
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: 2,5GbE REALTEK RTL8125BG-CG
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (AMD RZ616 Wi-Fi 6E + Bluetooth v5.3)
Porty USB:
• 2x USB4® (DisplayPort™/Power Delivery 3.1/Thunderbolt™ 4)
• 2x USB 3.2 Gen2 typu A
Ostatní porty:
• 1x HDMI™ 2.1 (8K@60Hz/4K@120Hz)
• 1x ethernet (RJ-45)
• 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
• 1x SD Express čtečka karet
• 1x bezpečnostní slot Kensington
• 1x napájecí konektor
Zabezpečení: krytka webkamery/Kensington Lock/Firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0
Baterie: 4článková, 4S1P, 90Wh
Napájení: 330W