Gorenje SIH2200BLC -
Gorenje SIH2200BLC
Značka: Gorenje
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: SIH2200BLC
žehlička Naparovacia žehlička Keramická žehliaca plocha 2200 W Modrá • Model: Naparovacia žehlička, Materiál žehliacej plochy: Keramická žehliaca plocha, Dĺžka šnúry: 2,5 m • Žehliaci výkon: 2200 W • Šírka: 133 mm, Hĺbka: 320 mm, Výška: 145 mm • Šírka balenia: 125 mm, Hĺbka balenia: 313 mm, Výška balenia: 165 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
žehlička Naparovacia žehlička Keramická žehliaca plocha 2200 W Modrá
• Žehliaci výkon: 2200 W
• Šírka: 133 mm, Hĺbka: 320 mm, Výška: 145 mm
• Šírka balenia: 125 mm, Hĺbka balenia: 313 mm, Výška balenia: 165 mm