Gorenje SIH1800BLT -
Gorenje SIH1800BLT
Značka: Gorenje
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: SIH1800BLT
Napařovací žehlička • Materiál žehlicí plochy: Keramická žehlicí plocha • Délka šňůry: 1,9 m • Příkon: 1800 W • Šířka: 111 mm • Hloubka: 27 mm • Výška: 136 mm • Šířka balení: 120 mm • Hloubka balení: 300 mm • Výška balení: 153 mm •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%