Parní žehlička Gorenje SIH3200WR 3200 W Zlato -
Značka: Gorenje
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 896829
parní žehlička s napařováním – vhodná pro běžné domácí žehlení oděvů.
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Vlastnosti
Kropení: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Stálý výstup páry: 40 g/min
Samočisticí: Ano
Nepřetržitá pára: Ano
Objem zásobníku vody: 0,42 l
Automatické odstraňování vodního kamene: Ano
Počet teplotních nastavení: 3
Funkce parního rázu : Ano
Materiál žehlicí plochy: Keramická žehlicí plocha
Vertikální napařování: Ano
Systém zamezující odkapávání: Ano
Model: Napařovací žehlička
Barva: Zlato
Parní ráz: 250 g/min
Délka šňůry: 2,5 m
Příkon
Příkon: 3200 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka: 315 mm
Výška: 150 mm
Hmotnost: 1,6 kg
Šířka: 138 mm
Údaje o balení
Výška balení: 169 mm
Šířka balení: 150 mm
Typ balení: Krabice
Hloubka balení: 322 mm