Ubiquiti Networks POE-24-7W-G-WH -
Záruka: 2 roky
Produktový kód: POE-24-7W
PoE adaptér • Typ rozhrania Ethernetu: Gigabit Ethernet • Prenosová rýchlosť siete Ethernet: 1000 Mbit/s • Napájanie po Ethernete (PoE): 24 V • Vstupné napätie adaptéra: 100 - 240 V • Vstupná frekvencia adaptéra: 50/60 Hz • Hmotnosť: 72,1 g • Rozmery (ŠxHxV): 72 x 45 x 33 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%