Ubiquiti Networks POE-24-30W -
Ubiquiti Networks POE-24-30W
Záruka: 2 roky
Produktový kód: POE-24-30W
PoE adaptér Gigabit Ethernet 24 V • Typ rozhrania Ethernetu: Gigabit Ethernet • Prenosová rýchlosť siete Ethernet: 10,100,1000 Mbit/s • Farba: Čierna • Napájanie po Ethernete (PoE): 24 V • Výstupný výkon: 30 W • Vstupné napätie: 100 - 240 V
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 1.25A. Maximální výstupní výkon je 30W. Tento model disponuje napájením na všech 4 párech. PoE adaptér je kompatibilní pouze s 1Gbps zařízeními, které podporují napájení po všech 4párech (8pinech).
Obsah balení
PoE napájecí adaptér
Napájecí kabel
Technické parametry
Typ produktu: PoE injektor
Fyzické charakteristiky
Stínění: Ano
Provozní teplota [°C]: 0 až 40
Hloubka [mm]: 90
Šířka [mm]: 59
Výška [mm]: 33
Konektory a rozhraní
Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000
Gigabit LAN: Ano
Napájení
LED indikace: Ano
Napájení na pinech: 1,2,4,5 (+), 3,6,7,8 (-)
Vstupní napětí [V]: 230V AC