Tenda TEG1005D - Elektro a domácnosť
Tenda TEG1005D
Značka: Tenda
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: TEG1005D
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Součástí balení je český, slovenský a polský manuál.
Popis produktu - hlavní parametry
ideální řešení pro větší domácnosti a firemní sítě,
automatická detekce rychlosti 10/100/1000 Mb/s, TEG1005D je plně kompatibilní s každým zařízením,
fanless - neobsahuje žádný ventilátor, zcela pasivní chlazení,
bez managementu,
porty: 5x 10/100/1000 Mb/s RJ45 Auto MDI/MDIX,
forward. rychlost: 10 Mb/s: 14881pps/port, 100 Mb/s: 148810pps/port, 1000 Mb/s: 1488100pps/port
přepínací kapacita 10 Gb/s,
mód přepínání: Store-And-Forward,
podporované standarty a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab
auto MDI/MDIX - automatická detekce křížených i nekřížených kabelů,
rychlost 2000 Mb/s Full Duplex pro každý port,
ochrana proti přepětí 6000V,
2K MAC address tabulka, auto aktualizace,
chlazení: Fanless - bez ventilátorů, pasivní,
montáž do rozvaděče: ne, desktop,
montáž na zeď: ano,
funkce Data Flow Control,
obsahuje externí zdroj,
LED Indikace: 5x Linka/Aktivita, 1x Napájení,
spotřeba: max. 2.5 W,
rozměry: 100 mm x 64 mm x 23 mm(L
•W
•H),
pracovní teplota: -10oC ~ 45oC,
vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující),