Tenda TEF1110P-8-63W - Elektro a domácnosť
Tenda TEF1110P-8-63W
Značka: Tenda
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: TEF1110P-8-63W
sieťový prepínač Nespravované Fast Ethernet (10/100) Čierna Podpora napájania cez Ethernet (PoE) • Typ prepínača: Nespravované • Typy RJ-45 Ethernet portov: Fast Ethernet (10/100), Počet RJ-45 Ethernet portov: 8 • Plne duplexný režim • Tabuľka MAC adries: 1000 položky, Limit prepínania: 1,6 Gbit/s • Sieťový štandard: IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x • Jednosmerné vstupné napätie: 51 V • Podpora napájania cez Ethernet (PoE)
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Tenda TEF1110P-8-63W je 10ti portový PoE switch s napájením PoE af/at. 8 portů 10/100 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 63 W) + 2 porty pro Uplink. Ochrana proti přepětí 6 kV. QoS, VLAN a Extend mode až na 250m. Kovový obal.
Součástí balení je český, slovenský a polský manuál.
Technické parametry
Standarty&protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Celková propustnost: 1,6Gbps
Velikost tabulky MAC adresace: 1K
Mód přepínání: Store-And-Forward
LED Indikace: 10x Linka/Aktivita, 1x Napájení
PoE napájení: Port 1 to Port 8 support standard IEEE802.3at/af power( maximum power for each port is 30W),PoE power type is end-span(1245+, 3678- line pair)
Napájecí adaptér: DC 51V/1.25A
Spotřeba: 5 W (bez PoE napájení), 63 W (s připojenými PoE zařízeními max. 58W)
Rozměry: 177,5mm x 104mm x 26mm(L
•W
•H)
Celkem max. napájení PoE: 58W
Pracovní teplota: -10oC ~ 45oC
Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující)
Certifikace: CE, RoHS a další
Popis produktu
Tenda TEF1110P-8-63W přepíná data pomocí 10ti portů RJ45, 8 portů 10/100 Mb/s podporuje PoE802.3af/at + 2 porty 10/100 Mb/s pro Uplink. Switch má ochranu proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure. Dva Uplink porty je možné využít na připojení switche do sítě a druhý na připojení dalšího zařízení bez PoE, např. NVR a další.
TEF1110P-8-63W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do domácností.
Přepínač Default / Extend mode
Tenda TEF1110P-8-63W obsahuje přepínač pro výběr ze dvou režimů: Default mode / Extend mode.
Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 63 Wattů na 4 PoE porty, příklad využití:
- 4 porty, každý 15,4 W(PoE 802.3af)
- 2 porty, každý 30 W(PoE 802.3at)
- 1port 30W Venkovní IP kamera + 1 port 20W Access Point + 1 port 10W vnitřní IP kamera + 1 port 5W IP telefon
Vždy celkem max. 63 W
Obsah balení
1x Tenda TEF1110P-8-63W
1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN)
1x Napájecí adaptér (51V DC, 1250 mA)