Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Severin |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | FO 2470 |
fondue, gastronómia a wok 1,4 L 8 osôb • Počet osôb: 8 osôb, Kapacita: 1,4 L, Farba: Čierna, Nerezová oceľ • Príkon: 1500 W • Šírka: 230 mm, Hĺbka: 205 mm, Výška: 295 mm • Záručná lehota: 2 rok / roky • Šírka balenia: 250 mm, Hĺbka balenia: 205 mm, Výška balenia: 250 mm
59,75 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Počet osôb | 8 person(s) |
| Farba | Black,Stainless steel |
| Kapacita | 1.4 L |
| Formát | Kolo |
| Počet vidličiek na fondue | 8 |
| Materiál vidličky | Nerezová oceľ |
| Úchyty | |
| Chladený úchyt | |
| Systém ovládania | Otočné |
| Je možné umývať v umývačke | |
| Kontrolka | |
| Nastaviteľný termostat | |
| Dĺžka šnúry | 1 m |
| Odkladací priestor na kábel | |
| Základný materiál | Plastic,Stainless steel |
| Materiál kúžku fondue | Nerezová oceľ |
| Protišmykové podložky | |
| Jednoduché čistenie | |
| Funkcia uchovania teploty | |
| Svetelná indikácia prevádzky | |
| Sila | |
|---|---|
| Príkon | 1500 W |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 230 mm |
| Hĺbka | 205 mm |
| Výška | 295 mm |
| Hmotnosť | 1800 kg |
| Obsah balenia | |
| Fondue krúžok | |
| Ďalšie vlastnosti | |
| Záručná lehota | 2 year(s) |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 250 mm |
| Hĺbka balenia | 205 mm |
| Výška balenia | 250 mm |
| Množstvo v balení | 1 pc(s) |