- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Zatím žádné je to dárek. Později.
Slovensko
| Značka: | Sencor |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 41005977 |
rychlovarná konvice ; objem 1,7 l ; 3 režimy provozu: ohřev vody na 100 °C, ohřev na zvolenou teplotu, udržování teploty
47,23 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
SENCOR SWK 1760BK rychlovarná konvice je praktickým pomocníkem s termoregulací do kuchyně i kanceláře.
Popis produktuObjem 1,7 l
Příkon 2 400 W
LCD displej
Čtyři tlačítka integrovaná v rukojeti:
Tlačítko zapnutí/vypnutí
Tlačítko pro zvýšení teploty
Tlačítko pro snížení teploty
Tlačítko pro nastavení a ukončení režimu udržování teploty
Ohřev vody na zvolenou teplotu: 45-50-55-60-65-70-75-80-85-90-100 °C
Funkce udržování teploty po dobu 240 min
Tři režimy provozu:
Ohřev vody na 100 °C
Ohřev vody na zvolenou teplotu (45-50-55-60-65-70-75-80-85-90-100 °C)
Udržování zvolené teploty (45-50-55-60-65-70-75-80-85-90-100 °C) po dobu 240 min
Zvuková signalizace dosažení nastavené teploty
Vyjímatelný a omyvatelný filtr pro zachycení nečistot a usazenin
Oboustranný vodoznak
Uskladnění síťového kabelu v podstavci
Vhodná i pro sluchově postižené uživatele (světelná indikace provozu)
Topné dno z nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou
Aretace víka pro bezpečné uzavření
Trojnásobné bezpečnostní jištění:
Ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody
Automatické vypnutí při sejmutí z podstavce
Automatické vypnutí po dosažení bodu varu
Středový 360° konektor
Napětí a frekvence: 220-240 V, 50/60 Hz
Hmotnost bez podstavce: 0,93 kg
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita vodného zásobníka | 1.7 L |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| On/off vypínač | |
| Farba | Čierna |
| Základný materiál | Kov |
| Nastaviteľný termostat | |
| Indikátor úrovne vody | |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | |
| Filtrovanie | |
| Vyberateľný filter | |
| Materiál ohrievacieho telesa | Nerezová oceľ |
| Ergonómia | |
|---|---|
| Automatické vypnutie | |
| Bezšnúrový | |
| Základňa otočiteľná o 360° | |
| Displej | LCD |
| Sila | |
| Príkon | 2400 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hmotnosť | 930 g |
Zatím žádné je to dárek. Později.
jinak zatím vše OK
+ Dobra kanvica, udrzuje teplotu ako ma, nepreteka, zohrieva vodu pomerne rychlo a pipnutia su na normalnej urovni hlasitosti (nic rusive)- pri dosiahnuti bodu varu ostava zapnuta az prilis dlho na moje pohodlie nez sa vypne (tak cca 8-10 sekund)
Zaujala ma cena a možnosť nastavenia teploty
Pre: regulacia teploty
Pre: Rozsah nastavitelnosti teplot
Udrziavanie nastavenej teploty
Pre: nastavení teploty
zvuková signalizace
Pre: Oceňují zvukový signál při dokončení ohřevu vody.
Pre: Perfektní a rychlá
rychke vaří, široká nastavitelnost teplot, oboustranný vodoznak
vhodné pro milovníky čaje - nastavení teploty vody
Splnila ocakavanie
Pre: siroky rozsah nastavenia teplot
tichy chod, možnosť zvolenia teploty vody
Je rychlá, má velký plnící otvor a rodina se shoduje, že se velmi dobře drží. Základně má perfektní gumové nožky, takže neklouže po podkladu. Zpracování je prvotřídní.
nemůžu hodnotit mám krátce
Pre: Dobře se ovládá a je fajn do ruky. Líbí se mi vzhled.
Kvalitní, krásná koncice. Je rychlá 1400W je hodně znát. Perfektní provedení, voda se dobře nalévá i vylévá.
.
Doporučuji, udržuje teplotu, pěkný vzhled
Prezeráte si: Sencor SWK 1760BK Rýchlovarná kanvica
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.