Samsung UE55U8092FU - Televízie, Video & Audio
Samsung UE55U8092FU
Značka: Samsung
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UE55U8092FUXXH
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet: Ano
Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Internetový prohlížeč: Ano
Bluetooth: Ano
Verze Bluetooth: 5.3
Wi-Fi: Ano
Příkon
Stupnice energetické účinnosti: A až G
Třída energetické účinnosti (HDR): G
Vstupní střídavé napětí: 220-240 V
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 79 kWh
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Režim úspory energie: Ano
Třída energetické účinnosti (SDR): G
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: 118 kWh
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Spotřeba elektrické energie: 79 W
Vzhled
Barva: Černá
Rok uvedení na trh: 2025
Rozhraní upevnění panelu: 200 x 200
Typ rámečku: Bez rámečku (3)
Typ stojánku: Stojan s nožkami
Podpora standardu VESA pro montáž: Ano
Zvuk
RMS výkon: 20 W
Adaptivní zvuk: Ano
Deskriptor předvýběru zvuku: Ano
Počet reproduktorů: 2
Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka (bez stojánku): 1224,6 mm
Hloubka stojanu: 19,9 cm
Hmotnost (bez stojánku): 9,6 kg
Šířka (s podstavcem): 1224,6 mm
Šířka stojanu: 81,3 cm
Hmotnost (se stojánkem): 9,9 kg
Výška (s podstavcem): 759,1 mm
Hloubka (s podstavcem): 199 mm
Hloubka (bez stojánku): 76,6 mm
Výška (bez stojánku): 707,8 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení: 14 kg
Hloubka balení: 127 mm
Šířka balení: 1354 mm
Výška balení: 810 mm
Možnosti připojení
Audio Return Channel (ARC): Ano
Počet portů USB 2.0: 1
Common interface (CI): Ano
Počet RF portů: 3
Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1
Počet HDMI portů: 3
Consumer Electronics Control (CEC): Anynet+
Common interface Plus (CI+): Ano
PC in (D-Sub): Ne
Verze CI+ (Common Interface Plus): 1.4
Výkon
Technologie tlumení podsvícení: UHD Dimming
Herní režim: Ano
Technologie zpracování obrazu: Crystal Processor 4K
Podpora aplikace SmartThings: Ano
Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Upscale na 4K: Ano
Podpora HDR: Ano
Podpora TV klíče: Ano
Obrazovka
Technologie displeje: LED
Nativní obnovovací frekvence: 60 Hz
Tvar obrazovky: Plochý
Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px
Úhlopříčka displeje: 139,7 cm (55")