- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
odolnost
Slovensko
| Značka: | Samsung |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-G960FZKDE27 |
chytrý telefón • Uhlopriečka displeja: 14,7 cm (5.8 ") • Rozlíšenie displeja: 1440 x 2960 px • Typ displeja: SAMOLED • Takt procesora: 2,7 GHz • Typ procesora: Samsung Exynos • Kapacita pamäte RAM: 4 GB • Vnútorná kapacita pre ukladanie: 64 GB • Rozlíšenie zadnej kamery: 12 MP • Typ zadnej kamery: Jeden fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Kapacita batérie: 3000 mAh • Farba: Čierna • Hmotnosť: 163 g
507,90 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 5.8 cm |
| Rozlíšenie displeja | 1440 x 2960 pixels |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Zakrivená obrazovka |
| Typ displeja | SAMOLED |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Pomer strán | 18.5:9 |
| Dotyková technológia | Multi-dotykové |
| Typ dotykovej obrazovky | Kapacitné |
| Hustota pixelov | 570 ppi |
| Procesor | |
| Frekvencia procesora | 2.7 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Počet jadier procesora | 4 |
| 64-bitový | |
| Výrobná technológia | 10 nm |
| Koprocesor | |
| Frekvencia koprocesora | 1.7 GHz |
| Počet jadier koprocesora | 4 |
| Dátové úložisko | |
| Kapacita pamäte RAM | 4 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 64 GB |
| Užívateľská pamäť | 50.3 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 400 GB |
| USB úložisko | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadnej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 12 MP |
| Číslo duálnej clony zadného fotoaparátu | 1.5/2.4 |
| Digitálny zoom | 8 x |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 8 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 1.7 |
| Blesk zadného fotoaparátu | |
| Blesk predného fotoaparátu | |
| Typ blesku | LED |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 960 fps |
| Režimy nahrávania videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické zaostrovanie | |
| Možnosti zoomu | |
| Detekcia tváre | |
| Nahrávanie videa | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Geotagging | |
| Časovač | |
| Siete | |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Generácia mobilnej siete | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| GSM (2G) štandardy | GSM |
| 3G štandardy | UMTS |
| 4G štandardy | LTE |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| 2G pásma (primárna SIM) | 800,850,1800,1900 MHz |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 850,900,1800,1900,2100 MHz |
| Podporované 4G pásma | 700,800,850,900,1900,2300,2500,2600 MHz |
| Zdieľanie pripojenia v režime modemu | |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Predplatné | |
| Typ predplatného | Žiadne predplatené služby |
| Možnosti pripojenia | |
| USB vstup | |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| Kompatibilita s externými zariadeniami | |
| Komunikácia | |
|---|---|
| SMS | |
| MMS (Multimediálne správy) | |
| Rýchle správy (IM) | |
| Skupinová komunikácia / chat | |
| Systém predikcie textu | |
| Dizajn | |
| Formát | Navýšku |
| Farba | Čierna |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Ochranné funkcie | Dust resistant,Water resistant |
| Výkon | |
| Rýchle nabíjanie | |
| Čítačka odtlačkov prstov | |
| Správa osobných informácií | Alarm clock,Calculator,Calendar,Events reminder,Notes,To-do list |
| Hlasitý odposluch | |
| Režim v lietadle | |
| Stíšenie mikrofónu | |
| Vibračné zvonenie | |
| Navigácia | |
| GPS | |
| Asistované GPS (A-GPS) | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Elektronický kompas | |
| Wi- Fi polohovanie | |
| Multimédiá | |
| Reproduktory | Stereo |
| Podporované zvukové formáty | 3GA,AAC,AMR,APE,FLAC,IMY,M4A,MID,MIDI,MP3,MXMF,OGA,OGG,OTA,RTTTL,RTX,WAV,WMA,XMF |
| Podporované video formáty | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Správa hovorov | |
| Čakajúci hovor | |
| Presmerovanie hovorov | |
| Pridržanie hovoru | |
| ID volajúceho | |
| Konferenčný hovor | |
| Rýchle vytáčanie | |
| Časovač volaní | |
| Softvér | |
| Platforma | Android |
| Platforma na distribúciu aplikácií | Google Play |
| Batérie | |
| Kapacita batérie | 3000 mAh |
| Bezdrôtové nabíjanie | |
| Vyberateľná batéria | |
| Životnosť batérie počas hovoru (WCDMA) | 22 h |
| Čas prehliadania (Wi-Fi) | 14 h |
| Čas prehliadania (3G) | 11 h |
| Čas prehliadania (4G) | 12 h |
| Výdrž batérie pri prehrávaní hudby | 48 h |
| Doba nepretržitého prehrávania zvuku (vypnutý displej) | 80 h |
| Doba prehrávania videa | 16 h |
| Senzory | |
| Senzor priblíženia | |
| Merač zrýchlenia | |
| Snímač okolitého osvetlenia | |
| Gyroskop | |
| Senzor orientácie | |
| Barometer | |
| Geomagnetický senzor | |
| Snímač tepovej frekvencie | |
| Hall senzor | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hmotnosť | 163 g |
| Šírka | 68.7 mm |
| Hĺbka | 8.5 mm |
| Výška | 147.7 mm |
| Obsah balenia | |
| Pribalený AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané káble | USB |
odolnost
Zatím se seznamují:-)
Maká jak má
Pre: nejnovější technologie
zatím funguje spolehlivě, rychle reaguje, přehledný, žádné zbytečnosti, fotí skvěle, videa v super kvalitě
Pre: CZ distribuce, super cena
Pre: pěkný desing
rychlá odezva
skvělé fotky
a
Nejnovější Galaxy S9 za příznivou cenu.
Je to mašina
Pre: design, displej, fotoaparát
Co jsem očekával od produktu,tak vše splňuje.
Pre: Snímá oci
Zatím jsem spokojená. Jen mi chybí předozadní fotografování součaně. V S7 bylo možné. Zbytečné mi přijde fotografování jídla. Spíše bych ocenila vertikální panorama.
great product
Pre: Super foťák.
Rychlost systému.
Otisk prstu a sken duhovky.
Pre: všechno
Mobil mě překvapil svou prakticnosti, má opravdu všechno, co si lze přát a ještě mnohem víc.
Pre: Prostě dokonalý- každý den mě překvapila nějaká nová vychytavka
Mobil byl pro přítele a ten je s ním zatím velice spokojen. Vše funguje jak má.
Pre: skvělý foták
Pre: rozumná cena za velmi kvalitní telefon
Pre: Vnikající poměr kvalita a cena.
Kvalitní mobilní telefon, vyšší třída.
Pre: Telefon je perfektní, zatím jsem velmi spokojen, stále jej ještě zkouším.
Pre: QHD+ oled display
f 1.5
android 9
......
kdo umíte aspoń trochu anglicky , určitě si okamžite zvyknete na Bixbyho super hlasem ovladaná aplikace v telefonu ktera už umí hodně věcí ;)jinak telefon super kvalitni zpracovaní měl jsem S7edge a je to fakt skok ;)
Pre: skvělí telefon
rychlost
zpracování
baterie
Zatím vše funguje jak má.
Pre: cena
Telefon mám krátce a jsem zatím zcela spokojená.Mohu jej jen doporučit.
Pre: Ještě ho nevyužívám tak nevím.
Prezeráte si: Samsung Galaxy S9 SM-G960F 4/64 GB, Black
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.