Gorenje M400ORAB - Elektro a domácnosť
Gorenje M400ORAB
Značka: Gorenje
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 673818
Ručný mixér 400 W Čierna • Model: Ručný mixér, Farba: Čierna, Funkcie mixéru: Tlčenie, Miešanie • Základný materiál: Nerezová oceľ • Príkon: 400 W • Šírka: 100 mm, Hĺbka: 200 mm, Výška: 300 mm • Šírka balenia: 134 mm, Hĺbka balenia: 210 mm, Výška balenia: 246 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Ručný mixér 400 W Čierna
• Model: Ručný mixér, Farba: Čierna, Funkcie mixéru: Tlčenie, Miešanie
• Základný materiál: Nerezová oceľ
• Príkon: 400 W
• Šírka: 100 mm, Hĺbka: 200 mm, Výška: 300 mm
• Šírka balenia: 134 mm, Hĺbka balenia: 210 mm, Výška balenia: 246 mm