Philips 27M2N3200S 27" IPS 180Hz - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Philips 27M2N3200S 27" IPS 180Hz
Značka: Philips
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 27M2N3200S/00
monitor • 27" úhlopříčka • IPS • 1920 × 1080 px • poměr stran 16:9 • obnovovací frekvence 165 Hz • jas 250 cd/m² • odezva 1 ms • kontrastní poměr 1 100 : 1 • technologie AMD FreeSync Premium, Flicker-free, Low Blue Light • port pro bezpečnostní zámek • 2× HDMI, 1× Display port
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Tento monitor vám umožní hrať hry s maximálnou presnosťou pri frekvencii 180 Hz. Vďaka ostrému obrazu v kvalite HDR a zaručenému rozlíšeniu Full HD poskytuje tento monitor vynikajúci a všestranný herný zážitok.
Herný režim SmartImage optimalizovaný špeciálne pre herných nadšencov
Vstavané stereo reproduktory na prehrávanie multimédií
Režimy LowBlue a bez kmitania, aby vás zo sledovania neboleli oči
Smart Crosshair: pre lepšiu mušku a viac zábavy
Tlačidlo na ovládanie ponuky EasySelect umožňuje rýchly prístup k ponuke na obrazovke
Nízke oneskorenie vstupu skracuje oneskorenie prenosu medzi zariadeniami a monitorom
Obnovovacia frekvencia 180 Hz pre mimoriadne plynulý a jasný obraz
Vaše hranie je intenzívne a súťaživé. Vyžadujete displej s obrazom, ktorý je ultra plynulý a bez akéhokoľvek oneskorenia. Tento displej vykresľuje obsah na obrazovke až 180-krát za sekundu, čo je výrazne rýchlejšie v porovnaní so štandardným displejom. Pri nižších frekvenciách zobrazovania obrazov sa môže zdať, že nepriateľ na obrazovke preskakuje z jedného miesta na druhé a stáva sa z neho ťažší cieľ. Sfrekvenciou zobrazovania obrazov 165 Hz získate tie kritické chýbajúce snímky na obrazovke, vďaka ktorým sa bude pohyb nepriateľa zobrazovať mimoriadne plynule – dokonalé na presné zacielenie. Vďaka ultra nízkemu oneskoreniu vstupu a úplnej eliminácii trhania obrazu pri prekresľovaní bude tento displej Philips vaším dokonalým herným partnerom.