AOC CU34G2XP/BK 34" VA panel, 3440x1440, 180Hz - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Záruka 3 roky
AOC CU34G2XP/BK 34
AOC CU34G2XP/BK 34" VA panel, 3440x1440, 180Hz
Značka: AOC
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: CU34G2XP/BK
Herný monitor • Uhlopriečka displeja: 86,4 cm (34") • Rozlíšenie displeja: 3440 x 1440 px • Odozva: 5 ms • Natívny pomer strán: 21:9 • Vodorovný pozorovací uhol: 178° • Zvislý porozovací uhol: 178°
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Rozvetve vizuálnej dokonalosti s CU34G2XP/BK, 34-palcovým zakriveným monitorom s ultraľavým panelom ponúkajúcim rozlíšenie WQHD a obnovovaciu frekvenciu 180Hz.
CU34G2XP/BK, 34-palcový zakrivený ultraľavý monitor, presahuje hranie a ponúka ponorujúce vizuálny zážitok pre dizajn, tvorbu obsahu a hranie. S ohromujúcim rozlíšením WQHD 3440x1440, úžasnou obnovovacou frekvenciou 180Hz a rýchlou dobou odozvy 1ms GtG zaistí ultra-hladké vizuály a eliminuje rozmazanie pohybu, čo vám umožní relaxovať a cítiť sa, ako by ste boli vo vnútri hry. Podpora HDR400 obohacuje farby a detaily, čo z neho robí ideálnu voľbu pre kreatívnych profesionálov, ktorí vyžadujú presnosť vo svojej práci.
180Hz Refresh Rate
Konkurenčné a intenzívne hranie vyžaduje najlepšiu technológiu, ktorá zaistí plynulejšie hranie bez oneskorenia. Tento monitor AGON by AOC má obnovovaciu frekvenciu 180 Hz, vďaka čomu je 3x rýchlejší ako štandardný displej. Nižšia snímková frekvencia môže spôsobiť, že nepriatelia na obrazovke preskakujú z miesta na miesto, takže je veľmi ťažké zasiahnuť ciele. Snímková frekvencia 180 Hz obnoví tieto kriticky chýbajúce obrazy späť na obrazovku, odhalí pohyby nepriateľov v ultra plynulom pohybe, čo vám umožní ľahšie zacieliť. S týmto herným monitorom AGON by AOC sa nebudete musieť zmieriť s oneskorením vstupu a trhaním obrazovky.
1ms odozvy pixelov GTG – šedá-šedá
Wide QHD (WQHD)
Vesa Certified DisplayHDR™ 400
HDMI
Rozhranie HDMI (High-Definition Multimedia Interface) kompatibilné so systémom ochrany digitálneho obsahu HDCP je podporované súčasnými hernými konzolami, grafickými kartami a set-top boxmi. Verzie HDMI 1.3–1.4b podporujú obnovovaciu frekvenciu až 144 Hz pri 1080p a 75 Hz pri 1440p, zatiaľ čo verzie HDMI 2.0–2.0b podporujú 240 Hz pri 1080p, 144 Hz pri 1440p a 60 Hz pri 216.