Monitor Dahua LM43-F200 (LM43-F200) černý - PC príslušenstvo
Monitor Dahua LM43-F200 (LM43-F200) černý
Značka: Dahua Technology
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 1.0.99.12.10058
monitor pre bezpečnostné kamery CCTV monitor 108 cm (42.5") 1920 x 1080 px • Typ produktu: CCTV monitor, Spôsob montáže: Voľne stojace / závesné na stenu, Farba: Čierna • Uhlopriečka displeja: 108 cm (42.5"), Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080 px, Jas displeja: 330 cd/m² • Výkon reproduktoru: 8 W, Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: 400 x 200 mm • Typ zdroja: AC, Spotreba elektrickej energie: 75 W, Spotreba energie (v pohotovosti): 0,5 W • Hmotnosť: 7,4 kg, Výška: 566,8 mm, Hĺbka: 82,4 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
monitor pre bezpečnostné kamery CCTV monitor 108 cm (42.5") 1920 x 1080 px
• Typ produktu: CCTV monitor, Spôsob montáže: Voľne stojace / závesné na stenu, Farba: Čierna
• Uhlopriečka displeja: 108 cm (42.5"), Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080 px, Jas displeja: 330 cd/m²
• Výkon reproduktoru: 8 W, Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: 400 x 200 mm
• Typ zdroja: AC, Spotreba elektrickej energie: 75 W, Spotreba energie (v pohotovosti): 0,5 W
• Hmotnosť: 7,4 kg, Výška: 566,8 mm, Hĺbka: 82,4 mm