Dahua LM32-F200 32" - PC príslušenstvo
Dahua LM32-F200 32"
Značka: Dahua Technology
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: LM32-F200
LCD monitor • 31,5" FHD rozlíšenie 1920 × 1080 px • Panel IPS • Pomer strán 16:9
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
31,5" displej LED ponúka rozlíšenie Full HD 1920 x 1080 pixelov a 8-bitovú hĺbku farieb. Disponuje kontrastným pomerom 1400:1, dobou odozvy 8 ms a jasom 240 cd/m2. Disponuje tiež 178° horizontálnymi a vertikálnymi pozorovacími uhlami a dvoma integrovanými reproduktormi s celkovým výkonom 8 W. Vďaka svojej konštrukcii je panel schopný nepretržitej prevádzky. Je vhodný aj na montáž na stenu vďaka štandardu VESA 75 x 75 mm.
Súčasťou balenia je kábel HDMI, diaľkové ovládanie a stojan.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Uhlopriečka: 31,5"