Mikrotik RBWAPG-60ADKIT - PC príslušenstvo
Záruka 61 let
Mikrotik RBWAPG-60ADKIT
Mikrotik RBWAPG-60ADKIT
Značka: Mikrotik
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 61 let
Produktový kód: RBwAPG-60adkit
Wi-Fi prístupový bod - sada • Maximálna prenosová rýchlosť: 1000 Mbit/s • Prenosová rýchlosť siete Ethernet: 10,100,1000 Mbit/s • Šírka pásma: 60 GHz • Vstupné striedavé napätie: 11 - 57 V • Maximálna spotreba energie: 5 W • Umiestnenie: Tabuľka • Farba: Biela • Funkcia antény: Integrovaná anténa • Pamäť flash: 16 MB • Vnútorná pamäť: 256 MB • Poskytovaný operačný systém: RouterOS
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Vlastnosti
2,4 GHz
5 GHz
Maximálna rýchlosť prenosu dát 1000 Mbit/s
Prenosová rýchlosť Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Šírka pásma 60 GHz
Sieťový štandard IEEE 802.11ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at
Maximálny vonkajší dosah 200 m
Možnosti pripojenia
Počet portov Ethernetu (RJ-45) 1
DC-in konektor
Sila
Podpora napájania cez Ethernet (PoE)
Vstupné striedavé napätie 11 - 57 V
Spotreba energie (max) 5 W
Dizajn
Umiestnenie Tabuľka
Farba Biela
Interný
Anténa
Funkcie antény Integrovaná anténa
Výkon
Zabudovaný procesor
Pamäť typu Flash 16 MB
Kapacita pamäti 256 MB
Poskytovaný OS RouterOS
Hmotnosť a rozmery
Šírka 185 mm
Hĺbka 85 mm
Výška 30 mm
Obsah balenia
Počet priložených produktov 2 pc(s)
Pribalený AC adaptér
Montážna sada
Prevádzkové prostredie
Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) -40 - 70 °C