HP OMEN 17-db1003nc RAI 9 365/32/1/5070/W11/50TPS -
Značka: HP
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: C35PXEA#BCM
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
HP OMEN Gaming Laptop 17
Operační systém:
Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen™ AI 9 365 (max. zvýšený takt 5,0 GHz, 24 MB mezipaměti L3, 10 jader, 20 vláken)
Paměť: 32GB paměť DDR5-5600 MT/s (2x 16 GB)
Pevný disk: SSD 1 TB PCIe® NVMe™ M.2
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 17,3" displej IPS s rozlišením QHD (2 560 x 1 440), 48–240 Hz, dobou odezvy 3 ms, tenkým rámečkem, antireflexní úpravou, funkcí tlumení modrého světla, 300 nity a 100% sRGB
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Polohovací zařízení: TouchPad
Síť: Integrovaná síťová karta 10/100/1000 GbE LAN
Bezdrátová komunikace: Bezdrátová karta Realtek Wi-Fi 6 (2×2) a Bluetooth® 5.4
Porty:
•2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
•1× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s
•1× AC Smart Pin
•1× výstup HDMI 2.1
•1× konektor sluchátek/mikrofonu
•1× RJ-45
Baterie: 6článková Li-ion polymerová (83 Wh)
Napájení: Napájecí adaptér 230 W (AC)
Barva: Temně černá
Rozměry: 397,5 x 277,9 x 30mm