DELL Pro 14 Plus PB14250|U7-255U/16GB/512SSD/14" FHD+/IR Cam & Mic/65W/WLAN/vPro/Backlit Kb/W11 -
Záruka 3 roky
DELL Pro 14 Plus PB14250|U7-255U/16GB/512SSD/14
Značka: DELL
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: H1M3F
Procesor: Intel Core Ultra 7 255U (12 jader, 14 vláken, 2,0 - 5,2 GHz, 12 MB cache), NPU: Intel AI Boost (12 TOPS); Paměť: 16 GB, 1 × 16 GB, DDR5, 5600 MT/s; Operační systém: Windows 11 Pro (64Bit)
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Technické parametry
• Procesor: Intel Core Ultra 7 255U (12 jader, 14 vláken, 2,0 - 5,2 GHz, 12 MB cache), NPU: Intel AI Boost (12 TOPS)
• Paměť: 16 GB, 1 × 16 GB, DDR5, 5600 MT/s
• Operační systém: Windows 11 Pro (64Bit)
• Kapacita disku: 512 GB SSD
• Displej: 14" FHD+ (1920x1200), nedotykový, Anti-Glare, IPS, 300 nitů, 45 % NTSC
• Grafická karta: Intel Graphics 4-Cores iGPU
• Připojení: Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, bezdrátová karta Bluetooth 5.3
• Baterie a napájení: 3článková lithium-iontová baterie (55 Wh) s podporou ExpressCharge, AC adaptér 65 W (USB-C)
• Barva: Aluminum (stříbrná)
Výbava a příslušenství
• Smart Card Reader: ano + NFC
• Čtečka otisků prstů: ano (Control Vault 3+)
• Thunderbolt 4: ano
• vPro: ne
• WLAN a RJ-45: ano
• slot pro modul WWAN: ne
Konektivita
•1x port RJ-45
•1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s)
•1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) s technologií PowerShare
•1x videoport HDMI 2.1 TMDS (Transition-Minimized Differential Signaling)
•1x globální konektor pro náhlavní soupravu
•1x slot pro čtečku čipových karet (volitelné příslušenství)
•1x slot karty nano-SIM (volitelné příslušenství)
•1x slot bezpečnostního kabelu (pro klínový bezpečnostní zámek)
• slot napájecího adaptéru - podporován přes port USB-C
Rozměry a hmotnost
• Rozměry: Výška: 19,5 - 21,2 mm, Šířka: 313,50 mm, Hloubka: 224 mm