TOP
PONUKA
Záruka 3 roky
DELL NTB Pro 14 PC14250/U5-235U/16GB/512SSD/14
DELL NTB Pro 14 PC14250/U5-235U/16GB/512SSD/14" FHD+ /IR Cam & Mic/65W/WLAN/vPro|Backlit Kb/W11 Pro/
Značka: DELL
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: YHJCR
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Technické parametry
• Paměť: 16 GB: 1x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel® Core™ processors)
• Operační systém: Windows 11 Pro
• Kapacita disku: 512 GB SSD
• Displej: 14", Non-Touch, FHD+, 300 nitů, 45% NTSC, Anti-Glare
• Grafická karta: Intel Graphics 4-Cores iGPU
• Webkamera: FHD HDR + IR kamera, rozpoznávání obličeje, TNR, krytka kamery, mikrofon
• Připojení: Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.3 bezdrátová karta
• Baterie a napájení: 3článková, 55Wh, možnost nabíjení ExpressCharge™, možnost nabíjení ExpressCharge™ Boost, Adaptér 65 W (USB-C)
• Barva: Stříbrná (Platinum)
Výbava a příslušenství
• Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská
• Smart Card Reader s NFC: ne
• Čtečka otisku prstu: Ano
• Thunderbolt 4: Ano
• vPro: Ano
• Ethernetový port RJ-45: Ano
• WWAN: Ne
Konektivita
•1x Port USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) s technologií PowerShare
•1x Port USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)
•1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s)
•1x Port pro napájecí adaptér
•1x Univerzální zvukový port
•1x port HDMI 2.1 TMDS
•1x slot pro klínový bezpečnostní zámek
Rozměry a hmotnost
• Rozměry: Výška: 18,89 - 20,37 mm, Šířka: 313,70 mm, Hloubka: 225,30 mm