Green Cell UPS 1200W/2000VA -
Green Cell UPS 1200W/2000VA
Značka: Green Cell
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: UPSLM1200
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Vlastnosti
Vstupní operační napětí (max): 240 V
Výstupní kapacita (VA): 2 kVA
Vstupní operační napětí (min): 220 V
Vstupní frekvence: 50/60 Hz
Vlna: Pseudo sine
Automatická regulace napětí (AVR): Ano
Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení: Line-interaktivní
Výstupní výkon: 1200 W
Vzhled
Barva: Černá
Formát: Tower
Možnosti připojení
USB port: Ano
Počet zásuvek: 4 AC zásuvky / AC zásuvek
Baterie
Napětí baterie: 12 V