Eaton 9E 2000VA, 2000VA/1800W -
Eaton 9E 2000VA, 2000VA/1800W
Značka: Eaton
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 9E2000IR
UPS S dvojitou konverziou (online) 2 kVA 1800 W 6 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: S dvojitou konverziou (online), Výstupná kapacita (VA): 2 kVA, Výstupný výkon: 1800 W • Typy zásuvky pre napájanie zo siete: C13 zviazané, C14 zviazané, Zástrčka: C13 zviazané, Počet zásuviek: 6 AC zásuvky/AC zásuviek • Typ batérie: Galvanický článok, Kapacita batérie: 7 Ah, Napätie batérie: 12 V • Formát: Tower, Farba: Čierna, Kapacita racku: 2U • Šírka: 438 mm, Hĺbka: 608 mm, Výška: 86,5 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
UPS S dvojitou konverziou (online) 2 kVA 1800 W 6 AC zásuvky/AC zásuviek
• Topológia UPS: S dvojitou konverziou (online), Výstupná kapacita (VA): 2 kVA, Výstupný výkon: 1800 W
• Typ batérie: Galvanický článok, Kapacita batérie: 7 Ah, Napätie batérie: 12 V
• Formát: Tower, Farba: Čierna, Kapacita racku: 2U
• Šírka: 438 mm, Hĺbka: 608 mm, Výška: 86,5 mm