- Cena
- Hodnotenie zákazníkov
- Kvalita
Pre: Cena
Děrování A4 i A5
Slovensko
| Značka: | Fellowes |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | felstarlet2plus |
64,96 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Farba | Grey,White |
| Maximálna kapacita | 12 sheets |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 482.6 mm |
| Hĺbka | 203.2 mm |
| Výška | 139.7 mm |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Množstvo v balení | 1 pc(s) |
Pre: Cena
Děrování A4 i A5
Pre: Cena
Děrování A4 i A5
Pre: Zatím jsme párkrát použili, ale vše v pořádku. Bezproblémový provoz.
Pre: Zatím jsme párkrát použili, ale vše v pořádku. Bezproblémový provoz.
Dělá to, co má - děruje najednou až 12 listů, které se potom svážou (počet listů vazby závisí na objemu hřbetu). Děrování a vazba se dělají zvlášť, nelze najednou.
Dělá to, co má - děruje najednou až 12 listů, které se potom svážou (počet listů vazby závisí na objemu hřbetu). Děrování a vazba se dělají zvlášť, nelze najednou.
Prezeráte si: Fellowes STARLET2 + viazač
Ako by ste ohodnotil (a) tento produkt? *
| 1 hviezda | 2 hviezdy | 3 hviezdy | 4 hviezdy | 5 hviezd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnosť | |||||
| Kvalita |
Všetky polia sú povinné.