Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | EZVIZ |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | CS-A3-R200-WBG |
Vstupná jednotka pre inteligentnú domácnosť • Typ produktu: Vstupná jednotka pre inteligentnú domácnosť, Farba: Biela, Rozhranie: Zigbee 3.0 • Prevádzkové napätie: 5 V • Šírka: 70 mm, Hĺbka: 70 mm, Výška: 25,4 mm • Šírka balenia: 95,5 mm, Hĺbka balenia: 80,5 mm, Výška balenia: 98,5 mm • Certifikáty zhody: CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS, UKCA, WEEE
79,88 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Smart home gateway |
| Farba | Biela |
| Rozhranie | Zigbee 3.0 |
| Typ pripojenia | Kábel |
| Maximálny vnútorný dosah | 200 m |
| Certifikácia | CE / FCC / RoHS / REACH / WEEE / UKCA |
| Sila | |
| Prevádzkové napätie | 5 V |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 55 °C |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 70 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Výška | 25.4 mm |
| Hmotnosť | 71 g |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Šírka balenia | 95.5 mm |
| Hĺbka balenia | 80.5 mm |
| Výška balenia | 98.5 mm |
| Množstvo v balení | 1 pc(s) |
| Udržateľnosť | |
| Certifikáty zhody | CE,Federal Communications Commission (FCC),REACH,RoHS,UKCA,WEEE |