Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Extralink |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EX.32794 |
sieťový prepínač Riadený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) Biela • 8 portov 10/100/1000Mbps s PoE pre stabilné pripojenie. • Vysoký výkon s maximálnym výkonom 200W. • Funkcia VLAN pre bezpečnú komunikáciu. • Automatická kontrola PoE pre spoľahlivosť zariadení. • Odolnosť voči poveternostným podmienkam s IP55. •
321,87 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Funkcie manažmentu | |
|---|---|
| Typ prepínača | Riadený |
| Prepínač vrstiev | L2 |
| Quality of Service (QoS) | |
| Správa cez webové rozhranie | |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 8 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 8 |
| Inštalovaný počet SFP modulov | 2 |
| Inštalovaný SFP + počet modulov | 0 |
| Konektor pre optické vlákna | LC |
| Siete | |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z |
| Podpora 10G | |
| Podporované káblové typy | Cat5e,Cat6 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Detekcia aktívneho pripojenia | |
| Prenos dát | |
| Tabuľka MAC adries | 16384 entries |
| Limit prepínania | 20 Gbit/s |
| Priepustnosť | 14.88 Mpps |
| Bezpečnosť | |
| DHCP vlastnosti | DHCP client,DHCP relay,DHCP server |
| IGMP snooping | |
| Filtrovanie MAC adries | |
| Ochrana pred uzavretým obvodom | |
| Dizajn | |
| Inštalácia do Racku | |
| Stohovateľné | |
| Farba | Biela |
| Základný materiál | Kov |
| LED indikátory | Activity,Link,PoE |
| Podpora redundantných ventilátorov | |
| Počet ventilátorov | 1 fan(s) |
| Sila | |
|---|---|
| Napájací zdroj | AC |
| Napájací zdroj v cene | |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Napájanie cez sieť (PoE) | |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | |
| Podporovaný typ napájania cez Ethernet (PoE) | Active PoE |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 65 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 0 - 95 % |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 0 - 95 % |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 200 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hmotnosť | 8000 kg |
| Obsah balenia | |
| Návod na použitie | |
| Údaje o balení | |
| Typ balenia | Box |